WINDYKACJA NALEŻNOŚCI


Firma windykacyjna WOLF oferuje swoim klientom windykację należności opartą na bardzo ważnej oraz istotnej zasadzie - nasze wynagrodzenie stanowi jedynie procent od odzyskanej kwoty (jest to tzw. windykacja bezzaliczkowa). Nie pobieramy od swoich klientów żadnych zaliczek z tytułu prowadzenia sprawy. Nie działamy jak inne firmy na rynku, które wymagają wpłacenia pewnej kwoty w zamian za podjęcie windykacji i określają np. że w ramach windykacji należności wyślą 2 listy i wykonają parę telefonów. My prowadzimy sprawy w całkiem inny sposób. Wychodzimy z założenia, iż skoro ktoś zlecił nam przeprowadzenie sprawy, to oczekuje solidnie wykonanej pracy w tym zakresie a nasza firma może na tym zarobić. Nasze działania nie ograniczają się do przeprowadzenia dwóch czy 3 czynności. Prowadzimy działania windykacyjne aż do czasu uzyskania wymiernych efektów lub do stwierdzenia, iż dana sprawa nie rokuje już żadnych nadziei na odzyskanie należności. Nawet po zakończeniu danej sprawy, po jakimś czasie ponownie do niej wracamy, gdyż dłużnik w tym czasie mógł np. zdobyć nową pracę, nabyć jakiś majątek itp a więc może istnieć szansa na odzyskanie pieniędzy. W ramach naszych działań nie ograniczamy się jedynie do nakłaniania dłużnika do spłaty długu lecz równocześnie podejmujemy intensywne działania mające na celu uzyskanie danych o jego majątku (WYWIAD GOSPODARCZY). Jeżeli dłużnik nie zdecyduje się spłacić swojego długu, wtedy mając dane na temat jego majątku, miejsca pracy itp. kierujemy sprawę do komornika wskazując mu majątek, z którego ma przeprowadzić egzekucję. W obecnym stanie prawnym KOMORNIK nie podejmie żadnych działań , jeżeli nie wskaże mu się majątku z którego ma wyegzekwować wierzytelność. Nawet w przypadku jeżeli windykacja długu zakończy się całkowitym fiaskiem, nasz klient nie ponosi żadnych kosztów z tego tytułu – wszelkie ryzyko bierzemy na siebie. Długi trudne, które nie są spłacane umieszczamy w specjalnym rejestrze długów znajdującym na naszych stronach. Samo umieszczenie ich tam nie wpłynie na pewno na dłużnika i nie zmobilizuje go do spłaty zobowiązania, lecz umieszczamy je tam w celu dalszej odsprzedaży. Zdarzyć się bowiem może, iż dłużnik sam posiada swoich dłużników i będą oni chętni do nabycia takiej wierzytelności i skompensowania jej ze swoimi zobowiązaniami. Nasza oferta windykacji należności dotyczy także spraw które wymagają postępowania sądowego i uzyskania tytułu wykonawczego. W ramach prowizji oferujemy swoim klientom zastępstwo procesowe. Sporządzamy pozew a następnie reprezentujemy swojego klienta w sądzie, reprezentujemy go także w postępowaniu komorniczym. Naszą skuteczność w najlepszy sposób potwierdzają referencje firm z którymi stale współpracujemy. Można je znaleźć w zakładce REFERENCJE.
Obszar naszego działania to teren całej Polski. Nie ma dla nas znaczenia odległość ani miejsce w Polsce gdzie przebywa dłużnik, przyjmujemy do windykacji wszystkie sprawy. Podobnie jest z kwotą należności głównej. Do windykacji przyjmujemy wszystkie sprawy, bez względu na kwotę długu oraz okres przeterminowania. Różni to nas od innych firm, które wyznaczają sobie dolne limity, poniżej których nie przyjmują spraw do windykacji a jednocześnie świadczy, iż mamy szacunek dla każdego klienta, tego dużego jak i małego. Miasta w których nieprzerwanie prowadzimy działania windykacyjne to:
- woj. podkarpackie – Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Nisko, Krosno
- woj. świętokrzyskie – Kielce, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski
- woj. lubelskie – Lublin, Zamość, Chełm, Biłgoraj
- woj. Mazowieckie – Warszawa , Radom
- woj. Śląskie – Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Częstochowa, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Tychy, Rybnik
- woj. Dolnośląskie – Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica
- woj. Kujawsko-Pomorskie – Bydgoszcz, Toruń, Włocławek
- woj. Lubuskie – Gorzów, Zielona Góra
- woj. Łódzkie – Łódź, Piotrów, Płock
- woj. Małopolskie – Kraków, Tarnów, Dębica, Wieliczka, Mysłowice, Nowy Sącz
- woj. Opolskie – Opole, Częstochowa
- woj. Podlaskie – Białystok, Suwałki, Łomża
- woj. Pomorskie – Bydgoszcz, Słupsk, Gdańsk, Elbląg
- woj. Warmińsko-Mazurskie – Olsztyn
- woj. Wielkopolskie – Poznań, Piła, Konin, Kalisz
- woj. Zachodniopomorskie – Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg

Zapraszamy wszystkie firmy do stałej współpracy polegającej nie tylko nie zlecaniu pojedynczych spraw ale także na monitoringu płatności oraz wspieraniu prawnej strony działalności firm. Firmy współpracujące z nami, które posiadają setki klientów, w momencie rozpoczynania współpracy miały duże zatory płatnicze a ich kontrahenci regulowali swoje zobowiązania z 4,5 miesięcznym a nawet i większym opóźnieniem. Na wskutek stałej współpracy z nami w zakresie monitoringu płatności 70% ich klientów zaczęło regulować swoje zobowiązania całkowicie w terminie a 19% którzy są bardzo wartościowi dla firmy ze względu na duże obroty reguluje swoje zobowiązania z maksymalnie 30 dniowym opóźnieniem. W wyniku stałego monitoringu płatności prowadzonego przez nasza firmę, liczba klientów którzy są kierowani do ostrej windykacji spadła do 1%. Raz na 3-4 miesiące zdarza się, aby trzeba było kogoś ostro windykować i dochodzić od niego zapłaty należności.Ważne informacje

Wszystkie ważne informacje na temat windykacji należności, procedur i zasad skupu wierzytelności za gotówkę, jaki jest czas odzyskania należności, jakie dokumenty są niezbędne do zlecenia windykacji.

Zadzwoń 606950171 udzielimy wszelkich informacji na temat sposobów odzyskania Twoich wierzytelności.

Więcej

Aktualności

Najnowsza uchwała Sądu Najwyższego to rewolucja dla setek tysięcy osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. SN odmówił uznania ich za konsumentów.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nie ma więc prawa nakładać milionowych kar na ubezpieczycieli zwlekających z wypłatą odszkodowań.

Więcej