O nas

Działania profesjonalnej firmy windykacyjnej w znaczący sposób różnią się od działań windykacyjnych prowadzonych przez samych wierzycieli, komorników czy też zwykłych kancelarii prawnych. Po pierwsze działania firmy windykacyjnej są o wiele bardziej zintensyfikowane - aby zarobić firma windykacyjna musi odzyskać dług, tak więc musi się o wiele mocniej przyłożyć do sprawy. Profesjonalna firma windykacyjna za przyjęcie zlecenie nie pobiera żadnych opłat wstępnych - jeśli traficie na taką która żąda zaliczki możecie być pewni, iż po wpłaceniu im zaliczki nie podejmie ona żadnych działań windykacyjnych lub jedynie jakieś powierzchowne i na tym zakończy się jej interwencja.

PAMIĘTAJ PROFESJONALNA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI JEST WYNAGRADZANA ZA EFEKTY A NIE ZA PRZYJĘCIE SPRAWY!!!

Tak więc radzimy omijać z daleka firmy windykacyjne które za przyjęcie zlecenia pobierają zaliczki. Jeśli zdecydujecie się skierować sprawę do windykacji zorientujcie się na temat wynagrodzenia pobieranego przez firmę - kiedy jest ono płatne - przed czy po wykonaniu windykacji. Drugą ważną kwestią jest wysokość wynagrodzenia. Profesjonalna windykacja należności ma swoją cenę. Nie może być ona zbyt wysoka, lecz równocześnie może być bardzo niska - efekt działań windykacyjnych w dużej mierze zależy od tego, ile można na windykacji zarobić. Minimalna stawka przy odzyskiwaniu niewielkich wierzytelności (kilkutysięczne) to 15% należności głównej. Przy większych wierzytelnościach rzędu kilkudziesięciu tysięcy prowizja wynosi około 10% od należności głównej. Przy windykacji należności główną zasadą jest kwestia wynagrodzenia, jakie pobierze firma w przypadku skutecznej windykacji. Dlatego nie ma możliwości prowadzenia windykacji za niskie prowizje - działania takie są po prostu nieopłacalne - żadna firma windykacyjna nie przyłoży się do działania jeżeli nie będzie mogła na tym zarobić. Windykacja ma jedną wielką zaletę - zlecając ją firmie windykacyjnej nie ponosicie żadnego ryzyka. Jeśli uda się przeprowadzić ją skutecznie odzyskacie swoją należność, a wynagrodzenie zostanie pobrane przez firmę z odzyskanej należności, jeśli mimo dołożenia wszelkich starań, nie uda się odzyskać należności, nie ponosicie żadnych dodatkowych kosztów, a jeżeli zdecyduje się na uzyskanie za naszym pośrednictwem nakazu zapłaty bądź wyroku , uzyskamy dla was postanowienie kornika o bezskutecznej egzekucji pozwalające na zaliczenie nieściągalnej wierzytelności w koszty.

Przy wyborze odpowiedniej firmy ważną kwestią są REFERENCJE jakie ta firma posiada. Jest to jedna z najważniejszych kwestii przy wyborze właściwego partnera. Zapoznając się z referencjami możecie uzyskać obraz rzetelności danej firmy i uzyskać od firm z nią współpracujących informacje na temat skuteczności.

Zlecając windykację należności naszej firmie możecie być pewni jednej rzeczy - do zlecenia podejdziemy z pełnym profesjonalizmem i dołożymy wszelkich starań aby odzyskać waszą wierzytelność. Jako że nie pobieramy żadnych opłat wstępnych ( WINDYKACJA BEZZALICZKOWA ) prawo do wynagrodzenia uzyskamy dopiero w momencie odzyskania wierzytelności. Tak więc im bardziej przyłożymy się do działań i im bardziej stanowcze podejmiemy działania, tym szybciej uzyskamy wynagrodzenie. Wszystko to przemawia na korzyść zlecającego nam sprawę wierzyciela, gdyż jasno i wyraźnie wskazuje generalną zasadę - NASZE WYNAGRODZENIE STANOWI JEDYNIE PROCENT OD ODZYSKANEJ WIERZYTELNOSCI. Zdarzają się sytuacje gdy zwłoka w zwrocie zobowiązania nie jest wynikiem złej woli dłużnika lecz on sam na skutek działań swoich dłużników popadł w trudną sytuację finansową i spowodowało to nieregulowanie swoich zobowiązań. W sytuacji takiej prowadząc windykację orientujemy się, czy dłużnik sam nie posiada jakichś swoich osobistych dłużników i w sytuacji takiej proponujemy dłużnikowi odzyskanie jego wierzytelności a następnie spłacenie z odzyskanych kwot jego zobowiązań. Windykacja należności nie polega jedynie na ściganiu dłużników ale również na zrozumieniu ich sytuacji i indywidualnym podejściu do nich, przez to można osiągnąć o wiele lepsze efekty. Miasta w których nieprzerwanie prowadzimy działania windykacyjne to:

woj. podkarpackie - Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Nisko, Krosno
woj. świętokrzyskie - Kielce, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski
woj. lubelskie - Lublin, Zamość, Chełm, Biłgoraj
woj. mazowieckie - Warszawa , Radom
woj. małopolskie - Kraków, Tarnów, Dębica, Wieliczka, Mysłowice
woj. śląskie - Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Częstochowa, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Tychy, Rybnik

Nie zajmujemy się windykacją należności za pracę, alimentacyjnych oraz windykacji niepotwierdzonych żadnym dokumentem. Do zlecenia windykacji należności niezbędny jest jakikolwiek dokument uprawdopodabniający istnienie wierzytelności. Jeżeli nie posiadacie takiego dokumentu niestety nie będziemy mogli podjąć się windykacji takiej wierzytelności.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich firm, zarówno tych dużych jak i tych małych. Nie ma znaczenia dla nas kwota do windykacji, to czy jest ona kilkusetzłotowa czy kilkutysięczna, do każdej z tych spraw podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Oczywiście od kwoty przekazanej do windykacji zależy procent naszego wynagrodzenia. Im mniejsza jest kwota tym większe jest nasze wynagrodzenie. Prosimy pamiętać tu o jednej bardzo istotnej rzeczy, od tego ile można zarobić na danej sprawie zależy zaangażowanie w jej prowadzenie, dlatego też nie przyjmujemy zleceń z bardzo małym wynagrodzeniem dla nas, gdyż po prostu taka sprawa byłaby dla nas tylko obciążeniem i nie moglibyśmy zaangażować się w nią bardzo mocno, a co z kolei odbiłoby się na wyniku naszych działań i reputacji firmy. Dlatego wychodzimy z założenia, że nawet na małej wierzytelności można zarobić i przyjmujemy takie zlecenia, jednakże za odpowiednim wynagrodzeniem. Aby dokładnie wycenić swoją sprawę skontaktujcie się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dane kontaktowe znajdziecie w zakładce KONTAKT. Jeśli decydujecie się na kontakt mailowy nie zapomnijcie podać swojego numeru telefonu. Niezwłocznie oddzwonimy i przedstawimy ofertę windykacji tej należności.

Firma windykacyjna WOLF nie zajmuje się skupowaniem długów. Możemy ewentualnie dokonać cesji na naszą rzecz, jednakże odbędzie się to jedynie w celu ewentualnego dochodzenia sprawy przed sądem lub dokonania innych czynności i nie będzie miało charakteru sprzedaży wierzytelności. Nasza oferta skupia się głównie na odzyskiwaniu należności dla naszych klientów, bez zbędnych i kłopotliwych czynności prawnych. Formularz zlecenia nie zawiera również żadnych kruczków prawnych i jest w pełni bezpieczny dla osoby zlecającego. Nie mamy żadnego zamiaru tak jak inne firmy oszukiwać klienta i wykorzystywać jego trudnego położenie. Naszym celem jest odzyskania długu i pełne zadowolenie klienta, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najlepszą reklamą są rekomendacje jakich mogą udzielić nam zadowoleni zleceniodawcy. Windykacja nie jest jedynie sposobem na szybkie zarobienie dużych pieniędzy ale również sposobem na zaistnienie w świecie biznesu, dlatego zadowolenie klienta i jakość naszych usług stawiamy na pierwszym miejscu. Wszystko to najlepiej świadczy o tym, czy firma windykacyjna której zlecacie sprawę profesjonalnie podchodzi do sprawy i czy współpraca z nią jest bezpieczna. O bezpieczeństwie powierzenia nam swoich spraw najlepiej świadczą rekomendacje wystawiona przez współpracujące z nami firmy. Bezpieczeństwo takie i pewność że odzyskane pieniądze nie zostaną zawłaszczone przez zleceniobiorcę są jednym z najważniejszych atutów firmy windykacyjnej. Nie raz zdarzają się przypadki, iż odzyskane pieniądze windykator zawłaszcza dla siebie, ukrywając to przez zleceniodawcą. Zdarzało nam się prowadzić sprawy, gdzie po wszczęciu działań otrzymywaliśmy od dłużników dowody wpłat jakich dokonywali do innych windykatorów, a pieniądze te nigdy nie trafiły do prawowitego wierzyciela. Niestety przypadki takie nie są rzadkością i zdarzają się dosyć często. Dlatego radzimy uważać na firmy które nie są do końca pewne i współpraca z nimi rodzi pewne ryzyko utraty swoich pieniędzy. Lepiej zlecić swoją sprawą komuś kto posiada już pewne doświadczenie na rynku i określoną renomę niż skuszeni niskimi prowizjami oraz wyimaginowanymi stwierdzeniami o wysokiej skuteczności firmy kierować do nich swoje sprawy a potem spędzać długie godziny na komendzie policji składając zeznania jako osoba pokrzywdzona.

FIRMA WINDYKACYJNA WINDYKACJA BEZZALICZKOWA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI WYWIAD GOSPODARCZY
kontakt what’s up
phone-handset